Joulukuu 2022
 Ma  Ti  Ke  To  Pe  La  Su
      1
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00) 
Maalivahtijää
(18:00 - 18:55) 
SoPa U15
(19:05 - 20:05) 
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15) 
2
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
SoPa U11
(18:25 - 19:25) 
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35) 
3
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
SoPa U11 - VG-62
(11:30 - 13:00) 
Ex-Edustus
(17:00 - 18:00) 
4
SoPa U15 - RNK YELLOW KNIGTHS
(12:00 - 14:00) 
Yleisöluistelu (MAILATON)
(15:00 - 16:00) 
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(16:00 - 17:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
5
SoPa U11
(17:15 - 18:15) 
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25) 
SoPa U15
(19:35 - 20:35) 
6
Mikko Lehtonen
(12:00 - 13:00) 
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
7
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15) 
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25) 
Sopa U15
(19:35 - 20:35) 
Ikämiehet
(20:45 - 21:45) 
8
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00) 
SoPa U15
(19:05 - 20:05) 
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15) 
9
Kirkonmäen koulu 5.lk
(11:30 - 12:30) 
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
SoPa U11
(18:25 - 19:25) 
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35) 
10
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
Sopa/FopsU12-Lukko Bruins
(11:15 - 12:45) 
11
Fops/Sopa U13-Kiekkohait valkoiset
(11:00 - 12:30) 
Yleisöluistelu (MAILATON)
(13:00 - 14:00) 
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(14:00 - 15:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
12
Kiiruun koulu 8AB
(09:00 - 10:30) 
SoPa U11
(17:15 - 18:15) 
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25) 
SoPa U15
(19:35 - 20:35) 
13
Kiiruu 9.lk valinnainen
(13:15 - 14:45) 
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
14
Kiiruun koulu 7AB
(10:00 - 11:30) 
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15) 
Sopa U15
(19:35 - 20:35) 
Ikämiehet
(20:45 - 21:45) 
15
Kiiruun koulu 8CDE
(10:00 - 11:30) 
Maalivahtijää
(18:00 - 18:55) 
SoPa U15
(19:05 - 20:05) 
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15) 
16
Kiiruun koulu 7CDE
(09:00 - 10:30) 
Kiiruun koulu 9AB
(11:15 - 12:45) 
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
SoPa U11
(18:25 - 19:25) 
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35) 
17
Tyttöjen pelitällit (alustava)
(10:00 - 11:30) 
Klemelä Johanna
(18:00 - 20:00) 
18
SoPa U9-FoPS
(11:00 - 12:30) 
Yleisöluistelu (MAILATON)
(13:00 - 14:00) 
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(14:00 - 15:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
19
Oinasjärven koulu
(11:00 - 12:00) 
SoPa U11
(17:15 - 18:15) 
SoPa U15
(19:35 - 20:35) 
20
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
21
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15) 
Sopa U15
(19:35 - 20:35) 
Ikämiehet
(20:45 - 21:45) 
22
SoPa U15
(19:05 - 20:05) 
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15) 
23
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
SoPa U11
(18:25 - 19:25) 
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35) 
24
SULJETTU
(00:00 - 24:00) 
25
SULJETTU
(00:00 - 24:00) 
26
SoPa U11
(17:15 - 18:15) 
SoPa U15
(19:35 - 20:35) 
27
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
28
Sopa U15
(19:35 - 20:35) 
Ikämiehet
(20:45 - 21:45) 
29
SoPa U15
(19:05 - 20:05) 
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15) 
30
SoPa U9
(17:15 - 18:15) 
SoPa U11
(18:25 - 19:25) 
31
SULJETTU
(00:00 - 24:00) 
 


[ Kirjaudu ]

Toteutus Stormtale Creations Oy