Marraskuu 2022
Tammikuu
Helmikuu
Maaliskuu
Huhtikuu
Toukokuu
Kesäkuu
Heinäkuu
Elokuu
Syyskuu
Lokakuu
Marraskuu
Joulukuu
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
1
Pitkäjärven koulu 1-2lk
(10:00 - 11:00)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35)
2
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15)
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
Ikämiehet
(20:45 - 21:45)
3
Kiiruun koulu 9lk valinnainen
(13:15 - 14:45)
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00)
Maalivahtijää
(18:00 - 18:55)
SoPa U15
(19:05 - 20:05)
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15)
4
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
SoPa U11
(18:25 - 19:25)
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35)
5
ETK Shadows
(08:45 - 09:45)
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
ETK Shadows
(12:00 - 14:00)
ETK Shadows
(15:00 - 16:30)
6
SoPa U11 - VG-62
(10:15 - 11:45)
Sopa/Fops U12- VG62 Boston
(14:15 - 15:45)
Santtu Linja
(16:00 - 17:00)
SoPa U15 - Kiekkohait
(17:00 - 19:00)
Tuomas Sirén
(19:15 - 20:15)
7
Kiiruun koulu 8 cde
(09:00 - 10:30)
Kirkonmäen koulu 6lk.
(11:30 - 12:30)
SoPa U11
(17:15 - 18:15)
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
8
Tuulihatun Taika-ja Satuhatut
(09:15 - 10:30)
Kiiruun koulu 9cde
(11:15 - 12:45)
Kiiruun koulu 9ab
(13:15 - 14:45)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35)
9
Kiiruun koulun 7lk
(11:15 - 12:45)
Kiiruun koulu 7lk
(13:15 - 14:45)
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15)
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
Ikämiehet
(20:45 - 21:45)
10
Kiiruun koulu 8lk
(10:00 - 11:30)
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00)
SoPa U15
(19:05 - 20:05)
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15)
11
Avoin päiväkoti
(09:00 - 12:00)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
SoPa U11
(18:25 - 19:25)
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35)
12
EVT / Cool Steps
(08:00 - 09:45)
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
EVT / Hot Steps
(11:15 - 12:30)
EVT / Hot Cool Steps
(12:30 - 13:45)
EVT / Hot Steps
(15:15 - 17:15)
13
Yleisöluistelu (MAILATON)
(16:00 - 17:00)
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(17:00 - 18:00)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
14
Leivonpesä Kivitaskut ja Satakielet
(09:30 - 10:30)
Kirkonmäen koulu 6lk.
(11:30 - 12:30)
SoPa U11
(17:15 - 18:15)
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
15
Leivonpesä Kivitaskut ja Satakielet
(09:30 - 10:30)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35)
16
Tuulihatun Taika-ja Satuhatut
(09:15 - 10:30)
Kiiruun koulu 9lk
(13:15 - 14:45)
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15)
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
Ikämiehet
(20:45 - 21:45)
17
Tuulihatun Taika-ja Satuhatut
(09:15 - 10:30)
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00)
Maalivahtijää
(18:00 - 18:55)
SoPa U15
(19:05 - 20:05)
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15)
18
Kiiruun koulu 7lk
(09:00 - 10:30)
Kiiruun koulu 7lk
(11:15 - 12:45)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
SoPa U11
(18:25 - 19:25)
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35)
19
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
SoPa U15 - KuKi
(12:00 - 14:00)
20
Yleisöluistelu (MAILATON)
(16:00 - 17:00)
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(17:00 - 18:00)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
21
Kirkonmäen koulu 6lk.
(11:30 - 12:30)
SoPa U11
(17:15 - 18:15)
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
22
Leivonpesä Tilhet ja Peipot
(09:00 - 11:00)
Kirkonmäen koulu 4.lk
(12:30 - 13:30)
Lukio
(15:00 - 16:30)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35)
23
Leivonpesä Tilhet ja Peipot
(09:00 - 11:00)
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15)
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
Ikämiehet
(20:45 - 21:45)
24
Tuulihatun Taika-ja Satuhatut
(09:15 - 10:30)
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:00 - 18:00)
SoPa U15
(19:05 - 20:05)
Ex-Edustus
(20:15 - 21:15)
25
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
SoPa U11
(18:25 - 19:25)
Sopa U12-U13
(19:35 - 20:35)
26
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
Fops/Sopa U13AAA-Tuto
(11:15 - 12:45)
Fops/Sopa U13A-KaKiPo punainen
(13:00 - 14:30)
27
SoPa U11 - TarU
(11:00 - 12:30)
SoPa U9-VG-62
(13:00 - 14:30)
Yleisöluistelu (MAILATON)
(15:00 - 16:00)
Yleisöluistelu (MAILALLINEN)
(16:00 - 17:00)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
28
Leivonpesä Tilhet
(09:00 - 11:00)
SoPa U11
(17:15 - 18:15)
Sopa U12-13
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
29
Leivonpesä Tilhet
(09:00 - 11:00)
Kirkonmäen koulu 4.lk
(12:30 - 13:30)
Lukio
(15:00 - 16:30)
SoPa U9
(17:15 - 18:15)
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35)
30
Monilajikerho - harrastamisen malli
(15:15 - 16:15)
Sopa U12-U13
(17:15 - 18:15)
Sopa tyttökiekkokerho
(18:25 - 19:25)
SoPa U15
(19:35 - 20:35)
Ikämiehet
(20:45 - 21:45)
[
Kirjaudu
]
Toteutus
Stormtale Creations Oy